Nasze

Realizacje

Wykonanie responsywnej strony sklepu internetowego sprzedającego opony. Wdrożenie integracji z magazynami zewnętrznymi oraz producentami, zautomatyzowanie systemu zamawiania, wykonanie panelu administracyjnego B2C.
Strona www E-commerce System TyreSoft
Dopasowany do specyfiki rynku oponiarskiego system automatyzujący zarządzanie stanami magazynowymi i zamówieniami, oraz nowa strona internetowa dopasowana do rozdzielczości wszystkich urządzeń multimedialnych.
Strona www E-commerce System TyreSoft
Wykonanie sklepu internetowego, specjalizującego się w sprzedaży produktów do filtrowania wody oraz akcesoriów z nimi związanych. Zaprojektowanie responsywnej wersji sklepu oraz wdrożenie integracji z magazynami zewnętrznymi oraz producentami. Opracowanie strategii marketingowej i planu promocji sklepu.
Strona www E-commerce
Stworzenie nowego projektu graficznego oraz wdrożenie sklepu miwan.pl. Integracja z systemem do obsługi zamówień, umożliwiająca sprawne zarządzanie produktami, stanami magazynowymi oraz zamówieniami.
Strona www E-commerce System TyreSoft
Opracowanie i stworzenie responsywnej strony internetowej i systemu optymalizującego sprzedaż oraz proces obsługi zamówień. Zaprojektowanie i wdrożenie funkcjonalności odpowiadających na indywidualne potrzeby sklepu opony.strafakierowcy.pl.
Strona www E-commerce System TyreSoft
Wykonanie responsywnej strony internetowej klubu organizującego wieczory kawalerskie i firmowe imprezy integracyjne, wraz ze strategią budowy i promocji wizerunku. Stworzenie efektywnych narzędzi do zbierania i obsługi rezerwacji. Opracowanie i prowadzenie wielokanałowych kampanii marketingowych organicznych i CPC na portalach Facebook, Instagram, LinkedIn, TripAdvisor, GetYourGuide oraz w wyszukiwarce Google.
Strona www

Dlaczego

Warto z nami współpracować

>12

Lat w branży

>150

Zrealizowanych projektów

>100

Firm korzystających z autorskiego oprogramowania

Działajmy!

Szukasz firmy, która pomoże Ci w osiągnięciu celu biznesowego? Nie mogłeś lepiej trafić!

Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie Twojej firmy do internetu lub chcesz ulepszyć jej obecny wizerunek, nie czekaj! Pomożemy Ci w określeniu najefektywniejszych rozwiązań dla Twojego biznesu i razem zaprojektujemy najlepszą strategię rozwoju.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wspólnym projekcie.