Sklep www oponiarski.pl

Sklep www z oponami samochodowymi, motocyklowymi i felgami

Cel: Sklep internetowy dostosowany do specyfiki rynku oponiarskiego, automatyzujący tworzenie oferty handlowej i obsługę zamówień poprzez bezpośrednią integrację z hurtowniami. Witryna sklepu dopasowana do zamawiania z poziomu urządzeń mobilnych.

I

Wykonanie indywidualnego projektu graficznego wraz z kompletnym projektem logotypu i księgą znaków, w oparciu o indywidualne preferencje klienta.

II

Sklep pozwala na ekspozycję najpopularniejszych kategorii opon samochodowych, motocyklowych oraz felg aluminiowych do samochodów w sposób przejrzysty i uporządkowany, wraz z informacją o roku produkcji i dostępności towaru.

III

Funkcjonalność sklepu została dopasowana w pełni do specyfiki branży. Zautomatyzowane moduły pozwalające na indywidualne zarządzanie ofertą, a także bieżącą obsługę zamówień w modelu dostawy bezpośrednio od hurtowni do klienta (dropshipping).

IV

Sklep wykonano zgodnie z normami handlu oponami w internecie dzięki pełnej i automatycznej integracji z bazą danych Unii Europejskiej EPREL. Sklep prezentuje etykiety oponiarskie wprowadzone przez UE w maju 2021.

Działajmy!

Szukasz firmy, która pomoże Ci w osiągnięciu celu biznesowego? Nie mogłeś lepiej trafić!

Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie Twojej firmy do internetu lub chcesz ulepszyć jej obecny wizerunek, nie czekaj! Pomożemy Ci w określeniu najefektywniejszych rozwiązań dla Twojego biznesu i razem zaprojektujemy najlepszą strategię rozwoju.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wspólnym projekcie.