Strona serwisu samochodowego

Strona serwisu samochodowego

Cel: stworzenie i wdrożenie nowej szaty graficznej strony serwisu, która stanowi wizytówkę firmy oraz przejście do panelu B2B dla kontrahentów.

  • Strona www
  • Oferta
  • B2C

I

Analiza potrzeb klienta i obecnie istniejącej strony serwisu Sowada, która stanowi stronę-wizytówkę firmy oraz wejście do panelu B2B dla kontrahentów firmy.

II

Zaprojektowanie rozwiązania łączącego odpowiedź na potrzeby obu grup klientów: indywidualnych oraz biznesowych.

III

Przedstawienie szerokiej oferty serwisu za pomocą ikon. Wyróżnienie szczególnych cech wyróżniających firmę na rynku, jaką są fachowość i kompleksowość oferowanych usług.

IV

Zapoznanie się z księgą znaku logo sieci PointS i stworzenie projektu nawiązującego do jego charakteru i kolorystyki oraz wpasowującego się w profil działalności firmy.

V

Podkreślenie wartości i historii firmy: firmy rodzinnej o początkach działalności sięgających 1949 roku, pierwszej w Rybniku firmy z branży wulkanizacyjnej.

VI

Stała współpraca, planowanie rozbudowy strony o nowe działy.

Działajmy!

Szukasz firmy, która pomoże Ci w osiągnięciu celu biznesowego? Nie mogłeś lepiej trafić!

Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie Twojej firmy do internetu lub chcesz ulepszyć jej obecny wizerunek, nie czekaj! Pomożemy Ci w określeniu najefektywniejszych rozwiązań dla Twojego biznesu i razem zaprojektujemy najlepszą strategię rozwoju.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wspólnym projekcie.