Dołącz do nas

Kariera

Handlowiec z jęz. niemieckim

Posługujesz się językiem niemieckim? Dołącz do nas! Z naszego autorskiego oprogramowanie korzystają nie tylko przedsiębiorcy w Polsce, ale także m.in. w krajach niemieckojęzycznych. Potrzebujemy Twojej pomocy w obsłudze, pozyskiwaniu i utrzymaniu klienta. Jeżeli chcesz rozwijać się w kierunku handlowym oraz nawiązywać kontakty w języku niemieckim koniecznie dołącz do nas!

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, w tym z krajów niemieckojęzycznych;
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientam;i
  • kontakt telefoniczny i mailowy z nowymi i obecnymi klientami;
  • sprzedaż autorskiego produktu;
  • gotowość do wyjazdów służbowych do klientów.
  • akwizycja

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości i płynnego władania językiem niemieckim w mowie i piśmie (min. poziom B2);
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętności negocjacyjnych oraz asertywności;
  • czynnego prawa jazdy kategorii B;
  • znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office;
  • gotowości do pracy w terenie;
  • umiejętności sumiennej, samodzielnej pracy;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • chęci do nauki;

Zapewniamy:

  • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B;
  • pracę na pełen etat;
  • atrakcyjne zarobki;
  • premie sprzedażowe;
  • służbowy samochód;
  • liczne szkolenia handlowe;
  • nowoczesne narzędzia niezbędne do pracy;
  • możliwość rozwoju;
  • atrakcyjną lokalizację biura w okolicach centrum Krakowa;
  • przyjazną i kameralną atmosferę.

UX/UI Designer

Dołącz do nas, jeżeli:

  • Kreatywność to Twoje drugie imię;
  • Biegle projektujesz w Sketch, Figmie lub Adobe XD;
  • Praca w małej grupie nie stanowi dla Ciebie przeszkody w osiąganiu celów zawodowych;
  • HTML i CSS to języki, które są Ci bliskie;
  • Podczas scrollowania Social Mediów zatrzymujesz się na postach, tweedach, artykułach dotyczących aktualnych trendów UI / UX;
  • W wolnym czasie interesujesz się tematami związanymi z grafiką komputerową i programowaniem frontendowym.

Co zyskasz dołączając do naszego Teamu?

  • Pracę w przyjaznej, kameralnej atmosferze;
  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę lub umowę B2B;
  • Nielimitowany dostęp do pysznej kawy z ekspresu w biurze na krakowskim Zabłociu;
  • Dostęp do szkoleń zawodowych, które pomogą Ci w rozwoju Twojej kariery zawodowej;
  • Wynagrodzenie, które będzie wzrastało wraz z Twoim rozwojem zawodowym;
  • Równowagę między życiem zawodowym, a osobistym.

Czym będziesz się zajmował?

  • Wymyślaniem - twoim zadaniem będzie ukształtowanie koncepcji projektu dla klienta na podstawie otrzymanych wytycznych. Twoja wizja będzie odpowiedzą na potrzeby klienta.
  • Doradzaniem – będziesz mógł przekazać zdobytą wiedzę, by osiągnąć jak najlepszy wspólny efekt.
  • Projektowaniem – spod Twojej ręki będą powstawać zarówno prototypy, jak i gotowe projekty. Będziesz swobodnie zarządzał produktem, trzymając się założeń i terminów.
  • Wdrażaniem – swoim projektom będziesz towarzyszył aż do oddania projektu, dzięki czemu nikt nie popsuje Twojej wizji. Będziesz decydował o finalnym produkcie.

Frontend Developer

  • Lubisz tworzyć layouty na podstawie projektów graficznych w HTML, CSS w oparciu o BOOTSTRAP;
  • Chcesz rozwijać dedykowany system e-commerce dla branży motoryzacyjnej;
  • Cenisz sobie elastyczny czas pracy i wolisz samodzielnie organizować sobie warsztat pracy.

Twoja kariera

Agencja interaktywna

W dP Internet zajmujemy się tworzeniem zautomatyzowanych sklepów internetowych, a także promocją stron w internecie. W naszym zespole zobaczysz w jaki sposób powstają projekty internetowe, od fazy koncepcji, przez realizację, aż po promocję. Szczególną wagę przykładamy do jakości współpracy z klientem oraz do komunikacji w zespole. W naszych szeregach nie tylko rozwiniesz swoją wiedzę specjalistyczną, ale także znajdziesz czas na samorozwój.

Jak aplikować?

Etapy rekrutacji

Prześlij swoje CV

Porozmawiajmy przez telefon

Spotkaj się z nami online

Witamy w naszym zespole!

Dlaczego

Warto u nas pracować

>12

Lat doświadczenia w branży

>150

Zrealizowanych ambitnych projektów

>100

Firm korzystających z autorskiego oprogramowania