Marketing atrakcji turystycznej

Marketing atrakcji turystycznej

Cel: Przeprowadzenie wielokanałowej kampanii marketingowej, która przyciągnie grupy w ramach wieczorów kawalerskich, organizatorów imprez integracyjnych oraz turystów.

  • Strona www
  • E-commerce

Etap I

Współpracę rozpoczynamy od rozmowy, określając cel i efekt końcowy działań. Przeprowadzamy wywiad dotyczący specyfiki reklamowanych produktów oraz możliwości ich prezentacji i promocji w internecie. Ustalamy grupę docelową, do której powinna trafić kampania marketingowa, określamy budżet, który klient chciał przeznaczyć na działania marketingowe, analizujemy pomysły klienta, a także proponujemy sprawdzone rozwiązania promocyjne (m.in. schemat kampanii Facebook Ads), które zaspokoją potrzeby i oczekiwania klienta.

Etap II

Przygotowujemy umowę, która ustala ramy organizacyjne wspólnie realizowanego projektu. W umowie określamy czas wykonania zlecenia oraz zakres prac, których dotyczy umowa, a także zawieramy zapisy odnośnie zasad współpracy, gwarancji i zakresu funkcjonalności końcowego rozwiązania.

Etap III

Po podpisaniu umowy przez obie strony rozpoczynamy pracę. Twoją rolą jest przekazanie listy potrzeb, czyli materiałów i dostępów, które są niezbędne do zrealizowania projektu. Od dobrej komunikacji na początkowym etapie projektu w dużej mierze zależy efekt końcowy.

Etap IV

Otrzymujesz propozycję graficzną oraz merytoryczną reklamy. Na tym etapie kluczowym elementem jest informacja zwrotna, której nam udzielisz. Efektem tej części prac jest uzyskanie jak najlepszych pomysłów przerodzonych w projekty i decyzje, które będą atrakcyjne dla odbiorcy.

Etap V

Na bieżąco rozwijamy i udoskonalamy projekt, przekazując go do bieżącej oceny i korekty. W zależności od oczekiwań dyskutujemy nad efektem końcowym i wprowadzamy dalsze zmiany.

Etap VI

Wprowadzamy projekt do wybranych platform, oddając go w ręce Twoich klientów. Na bieżąco monitorujemy efekty, które przynoszą wykonane działania. Na tym etapie raportujemy o osiąganych wynikach i rozwijamy kampanię marketingową.

Działajmy!

Szukasz firmy, która pomoże Ci w osiągnięciu celu biznesowego? Nie mogłeś lepiej trafić!

Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie Twojej firmy do internetu lub chcesz ulepszyć jej obecny wizerunek, nie czekaj! Pomożemy Ci w określeniu najefektywniejszych rozwiązań dla Twojego biznesu i razem zaprojektujemy najlepszą strategię rozwoju.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wspólnym projekcie.