Sklep internetowy dla branży oponiarskiej

Sklep internetowy dla branży oponiarskiej

Cel: Wykonanie responsywnej strony sklepu internetowego sprzedającego opony. Wdrożenie integracji z magazynami zewnętrznymi oraz producentami, zautomatyzowanie systemu zamawiania, wykonanie panelu administracyjnego B2C.

I

Stworzenie strony internetowej sklepu internetowego w kolorystyce nawiązującej do logo firmy Wulkan Serwis.

II

Przygotowanie strony sklepu o nowoczesnym, przejrzystym designie. Zadbanie o poprawne wyświetlanie strony sklepu na wszystkich urządzeniach multimedialnych, z naciskiem na urządzenia desktopowe oraz telefony komórkowe.

III

Zastosowanie branżowej wyszukiwarki opon i felg po parametrach produktu. Wykorzystanie bazy danych zdjęć i opisów produktów dostarczonych przez zintegrowane hurtownie.

IV

Wdrożenie integracji z hurtowniami, magazynami zewnętrznymi oraz dostawcami. Integracje z marketplace, takimi jak Ceneo czy Allegro oraz z platformami sprzedażowymi jak Platforma Opon, czy Tyre24.

V

Zautomatyzowanie procesu sprzedaży i logistyki zamówień, dzięki wdrożeniu systemu TyreSoft autorstwa DP INTERNET. Zintegrowanie bezpiecznych płatności.

VI

Wdrożenie sklepu i reagowanie na wszelkie zgłaszane uwagi w ramach umowy gwarancyjnej.

Działajmy!

Szukasz firmy, która pomoże Ci w osiągnięciu celu biznesowego? Nie mogłeś lepiej trafić!

Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie Twojej firmy do internetu lub chcesz ulepszyć jej obecny wizerunek, nie czekaj! Pomożemy Ci w określeniu najefektywniejszych rozwiązań dla Twojego biznesu i razem zaprojektujemy najlepszą strategię rozwoju.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wspólnym projekcie.