Sklep www dla branży oponiarskiej

Sklep internetowy z oponami i felgami

Cel: stworzenie nowego projektu graficznego. Integracja z systemem do obsługi zamówień, umożliwiająca sprawne zarządzanie produktami, stanami magazynowymi oraz zamówieniami.

I

Odświeżenie szaty graficznej sklepu miwan.pl, w oparciu o preferencje klienta, istniejące logo firmy niepodlegające zmianom i współgrającą z nim kolorystykę.

II

Stworzenie zaawansowanej wyszukiwarki branżowej, pozwalającej filtrować opony oraz felgi według wielu parametrów.

III

Przedstawienie produktów sklepu w atrakcyjny i zachęcający do zakupu sposób. Zintegrowanie sklepu z bazą danych opon i automatyczne generowanie spełniających normy rozporządzenia UE etykiet na opony, dzięki wdrożeniu programu Tyrelabelling autorstwa DP INTERNET.

IV

Integracja z systemem TyreSoft autorstwa DP INTERNET, umożliwiająca sprawne zarządzanie produktami, stanami magazynowymi oraz zamówieniami.

V

Zastosowanie w projekcie najlepszych praktyk UX, ułatwiających klientowi przejście w prosty i przyjemny sposób przez proces zakupowy. Testowanie nowych rozwiązań, które pomogą zwiększać konwersję w sklepie i osiągać lepsze wyniki sprzedaży.

VI

Stała opieka serwisowa nad sklepem, udoskonalanie strony oraz rozbudowa o nowe funkcjonalności.

Działajmy!

Szukasz firmy, która pomoże Ci w osiągnięciu celu biznesowego? Nie mogłeś lepiej trafić!

Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie Twojej firmy do internetu lub chcesz ulepszyć jej obecny wizerunek, nie czekaj! Pomożemy Ci w określeniu najefektywniejszych rozwiązań dla Twojego biznesu i razem zaprojektujemy najlepszą strategię rozwoju.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wspólnym projekcie.