Sklep www dla handlu oponami

Sklep internetowy z oponami

Cel: Dopasowany do specyfiki rynku oponiarskiego system automatyzujący zarządzanie stanami magazynowymi i zamówieniami, oraz nowa strona internetowa dopasowana do rozdzielczości wszystkich urządzeń multimedialnych.

I

Stworzenie platformy z zintegrowanym sklepem online. Opracowanie projektu graficznego w oparciu o dostarczone przez klienta logo, które narzucało kolorystykę i charakter strony.

II

Przygotowanie responsywnego projektu strony sklepu o wyrazistym, przejrzystym designie, bogatym w elementy animowane, takie jak zmieniający się na graficznym przedstawieniu opony jej rozmiar. Parametr ten zmienia się wraz z parametrem wyszukiwanej opony.

III

Zatowarowanie sklepu produktami hurtowni i zewnętrzych magazynów za pomocą pliku. Zautomatyzowanie systemu zamawiania oraz wysyłki opon i felg z dostawą bezpośrednio do klienta.

IV

Zadbanie o przedstawienie wizerunku sklepu oponhurt24.pl w sposób spójny i wiarygodny.

V

Przedstawienie wyszukiwarki branżowej i wyników wyszukiwania w atrakcyjny i zachęcający do zakupu sposób. Zastosowanie w projekcie najlepszych praktyk UX, pozwalających klientowi w intuicyjny i szybki sposób przejść przez proces zakupowy.

VI

Zaplanowanie uruchomienia sklepu oponhurt24.pl na 3 kwartał 2021 r.

Działajmy!

Szukasz firmy, która pomoże Ci w osiągnięciu celu biznesowego? Nie mogłeś lepiej trafić!

Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie Twojej firmy do internetu lub chcesz ulepszyć jej obecny wizerunek, nie czekaj! Pomożemy Ci w określeniu najefektywniejszych rozwiązań dla Twojego biznesu i razem zaprojektujemy najlepszą strategię rozwoju.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wspólnym projekcie.