Sklep z produktami do filtrowania wody

Sklep www z produktami do filtrowania wody

Cel: stworzenie działającego z centrum fulfilmentowego sklepu internetowego dla osób dbających o ekologię, z grupy docelowej 25-49 lat.

  • Strona www
  • E-commerce

I

Stworzenie logo i opracowanie identyfikacji wizualnej sklepu zafiltrowani.pl. Dobór kolorów projektu w oparciu o nawiązujący do koloru wody kolor niebieski, oraz utożsamiany z ekologią kolor zielony. Utrzymanie projektu w modnych, pastelowych tonacjach.

II

Przygotowanie strony sklepu o nowoczesnym, przejrzystym designie. Zadbanie o poprawne wyświetlanie strony sklepu na wszystkich urządzeniach multimedialnych, z naciskiem na urządzenia desktopowe oraz telefony komórkowe.

III

Przedstawienie produktów sklepu w atrakcyjny i zachęcający do zakupu sposób. Staranny dobór sloganów reklamowych oraz ikon. Zastosowanie w projekcie najlepszych praktyk UX, ułatwiających klientowi przejście w prosty i przyjemny sposób przez proces zakupowy.

IV

Wdrożenie integracji z dostawcami oraz magazynami zewnętrznymi. Zautomatyzowanie systemu zamawiania oraz wysyłki z fulfillment center.

V

Zintegrowanie strony sklepu z profilami w Social Mediach. Wyświetlenie zdjęć z Instagrama zafiltrowani.pl na stronie głównej sklepu, z oznaczeniem hashtagiem #zafiltrowani.

VI

Opracowanie strategii marketingowej i planu promocji sklepu. Zaplanowanie premiery oraz uruchomienia sklepu zafiltrowani.pl na 3 kwartał 2021 r.

Działajmy!

Szukasz firmy, która pomoże Ci w osiągnięciu celu biznesowego? Nie mogłeś lepiej trafić!

Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie Twojej firmy do internetu lub chcesz ulepszyć jej obecny wizerunek, nie czekaj! Pomożemy Ci w określeniu najefektywniejszych rozwiązań dla Twojego biznesu i razem zaprojektujemy najlepszą strategię rozwoju.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wspólnym projekcie.