Sklep internetowy z oponami i felgami

Sklep internetowy z oponami i felgami

Cel: Zaprojektowanie i budowa sklepu internetowego z funkcją obsługi zamówień z wielu źródeł, integracja magazynu własnego oraz opcja zamówienia opon z montażem w serwisie.

I

Budowa platformy do handlu towarem własnym i towarem dostawców w ramach sklepu online połączonego z usługą wulkanizacji. Opracowanie nowoczesnego frontu graficznego w oparciu, wraz z nowym logotypem, oddającym nowoczesność marki.

II

Stworzenie wyszukiwarki branżowej umożliwiającej klientowi znalezienie opony zgodnie z jego potrzebami. Widoczna lista z podziałem na klasy opon - ekonomiczną, premium oraz średnią.

III

Możliwość zamówienia opon do serwisu wraz z ich bezpośrednim montażem. Wyszukiwarka opon dopasowana do najlepszych standardów branży, dzięki możliwości wyboru opon według klasy lub grupy marek preferowanych przez klienta.

IV

Integracja z programem Zaufane Opinie Ceneo dająca możliwość budowania bazy wiarygodnych i rzetelnych opinii o sklepie www.

V

Sekcja umożliwiająca publikację bieżących artykułów z nowościami branżowymi, podnoszących prestiż stronę oraz budujących unikalną treść w obrębie witryny.

VI

Sklep uruchomiony na sezon letni 2022.

Działajmy!

Szukasz firmy, która pomoże Ci w osiągnięciu celu biznesowego? Nie mogłeś lepiej trafić!

Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie Twojej firmy do internetu lub chcesz ulepszyć jej obecny wizerunek, nie czekaj! Pomożemy Ci w określeniu najefektywniejszych rozwiązań dla Twojego biznesu i razem zaprojektujemy najlepszą strategię rozwoju.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wspólnym projekcie.