Kontakt

Skontaktuj się z nami

dP Internet Agencja interaktywna

ul. Zabłocie 39/214
30-701 Kraków

VAT: PL6811890054

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek - Piątek: 800 - 1600

+48 12 357 68 78

Paweł Grzesiak

Właściciel dP Internet, autor książki
"Jak zarabiać w Internecie" oraz
licznych publikacji branżowych

Najczęściej zadawane pytania

Chcę stworzyć sklep internetowy. Od czego zacząć?

Zastanów się nad nazwą swojego sklepu internetowego oraz asortymentem, który teraz i w przyszłości będziesz sprzedawał. Typ sprzedawanych produktów ma ogromny wpływ na koszty magazynowania i dostawy towaru do klienta. Wyselekcjonuj, z którymi dostawcami chcesz potencjalnie współpracować, jak długi mają standardowy czas dostawy oraz czy pozwalają na składanie zamówień w sposób zautomatyzowany. Posiadając te informacje, skontaktuj się z nami, a my przygotujemy wycenę kompletnego, dedykowanego do tych potrzeb systemu sprzedaży online.
Automatyzacja czynności polega na zastąpieniu przez oprogramowanie pewnych rutynowych czynności. Sklep internetowy może na przykład automatycznie składać zamówienie na towar z dostawą bezpośrednio do klienta. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy Cię na nasz blog! Dowiesz się tam nie tylko czym jest automatyzacja, ale także w jaki sposób ogranicza ona koszty i oszczędza Twój czas.
Nowoczesny sklep internetowy jest zintegrowany w wielu kierunkach, dzięki czemu możliwe jest sprawne działanie w zakresie zakupu towaru, promocji, dostawy i obsługi płatności. Sklep powinien być zintegrowany z dostawcami - magazynem własnym, hurtowniami i producentami dlatego, by możliwe było składanie zamówień na towar bezpośrednio z poziomu sklepu www. Integracje z firmami kurierskimi, programem sprzedażowym i systemem płatności online to obecnie standardowe elementy składowe systemu e-commerce. Każde z tych rozwiązań może być dostosowane do potrzeb i wymogów branży. Jeżeli chcesz zapytać o konkretne przykłady, skontaktuj się z nami.
Sklep internetowy, oprócz ofert na zakup towaru, musi spełniać szereg kryteriów prawnych, związanych z procesem zamówienia i ochroną danych osobowych. O tych aspektach więcej piszemy na naszym blogu.
Sklep powinien przede wszystkim oferować możliwość składania zamówień na towar bezpośrednio u dostawców oraz z dostawą bezpośrednio do klienta. W przypadku sklepów bazujących na magazynie własnym - integrację z programem magazynowym i sprzedażowym, pozwalającą na szybkie zdejmowanie towaru z magazynu i generowanie dokumentów sprzedażowych. Chcesz skonsultować swój konkretny przypadek? Skontaktuj się z nami.
Wybrane projekty prezentujemy w dziale realizacje. Kolejne przykłady zrealizowanych projektów i narzędzia specjalistyczne prezentujemy podczas wideokonferencji i spotkań. Umów się na rozmowę telefoniczną już teraz.
Każdy tworzony przez nas system e-commerce jest unikalnie dostosowany do potrzeb branży. Wycena zależy od szeregu czynników, zaczynając od funkcjonalności oferowanych po stronie klienta, takich jak np. konfiguratory doboru produktów. Największy wpływ na wycenę mają integracje z dostawcami, które decydują o skuteczności sklepu internetowego, które mogą być w praktyce bardzo rozbudowane. Aby wycenić projekt, oczekujemy informacji na temat typu sprzedawanych produktów, planowanych integracjach oraz określenia stopnia oczekiwanej automatyzacji itp. Zapraszamy do kontaktu po szczegóły!
Tak! Jesteśmy producentem oprogramowania, które oferujemy. Każdy stworzony przez nas system jest objęty gwarancją producenta, która rozpoczyna się po okresie testowym i pozwala mieć pewność, że zamawiane oprogramowanie spełnia wszystkie wymogi stawiane podczas jego tworzenia. Oprócz gwarancji na poprawność działania oprogramowania, zapewniamy także gwarancję jego rozbudowy o dowolną, możliwą technicznie funkcjonalność. To stwarza nieograniczone możliwości rozwoju i daje pewność, że oferowane oprogramowanie nie ma ukrytych ograniczeń.

Działajmy!

Szukasz firmy, która pomoże Ci w osiągnięciu celu biznesowego? Nie mogłeś lepiej trafić!

Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie Twojej firmy do internetu lub chcesz ulepszyć jej obecny wizerunek, nie czekaj! Pomożemy Ci w określeniu najefektywniejszych rozwiązań dla Twojego biznesu i razem zaprojektujemy najlepszą strategię rozwoju.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wspólnym projekcie.