Sklep oponiarski OponyProfi.pl

Sklep oponiarski OponyProfi.pl

Cel: OponyProfi.pl® to znana marka na rynku handlu oponami w internecie, a także kompleksowy system do zarządzania ofertą i zamówieniami na rynku krajowym i ogólnoeuropejskim. Duży nacisk na walory użytkowe witryny i przejrzystość, a także na łatwość bieżącej obsługi zamówień dzięki wielokierunkowej integracji z ponad setką partnerów handlowych.

I

Kompleksowa realizacja platformy handlowej do obrotu oponami w hurcie i detalu, wraz ze sklepem internetowym. Nowoczesny design, unikalny design, dopasowany do kolorystyki sieci sklepów i hurtowni motoryzacyjnych ProfiAuto.

II

Szeroka oferta towarowa obejmująca wszystkie kategorie opon do pojazdów silnikowych, w tym opony do pojazdów samochodowych, motocykli, a także pojazdów rolniczych, przemysłowych i ciężarowych.

III

Zatowarowanie sklepu produktami hurtowni z magazynu własnego oraz sieci magazynów dostawców w modelu umożliwiającym pełną automatyzację procesu zakupu oraz śledzenia towaru w drodze do magazynu buforowego i do klienta końcowego.

IV

Budowa spójnego wizerunku OponyProfi.pl w interencie poprzez integrację z serwisami opiniotwórczymi oraz dbanie o wizerunek firmy w internecie.

V

Intuicyjny i szybki sposób dokonywania zakupu w sklepie www bez konieczności rejestracji. Oferta felg wzbogacona o konfigurator doboru felg z wizualizacją wdrożony jako efekt wieloletniej współpracy z ALCAR Polska, znanym niemieckim producentem felg aluminiowych i stalowych.

Działajmy!

Szukasz firmy, która pomoże Ci w osiągnięciu celu biznesowego? Nie mogłeś lepiej trafić!

Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie Twojej firmy do internetu lub chcesz ulepszyć jej obecny wizerunek, nie czekaj! Pomożemy Ci w określeniu najefektywniejszych rozwiązań dla Twojego biznesu i razem zaprojektujemy najlepszą strategię rozwoju.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wspólnym projekcie.