10 Marca 2021

GetYourGuide – platforma dla branży rozrywkowej

Prowadzisz działalność otwartą na zagranicznych turystów? Skorzystaj z możliwości GetYourGuide - aplikacji dostosowanej do potrzeb Twojego klienta. Poznaj szybko rozwijającą się platformę w branży turystycznej i dowiedz się, w jaki sposób możesz się zarejestrować!

Na czym to polega?

GetYourGuide to międzynarodowa internetowa platforma turystyczna, która jest uznawana za osobistego przewodnika po najlepszych atrakcjach. Tylko do 2019 roku na GetYourGuide kupiono 25 milionów biletów wstępu na różne atrakcje turystyczne! Aplikacja mobilna oraz strona internetowa getiorguide.com są międzynarodowe, przez co przetłumaczone są na wiele języków, m.in. polski, niemiecki, francuski, rosyjski, chiński czy hiszpański. Dzięki temu, Twój przyszły klient może zapoznać się z ofertą w swoim ojczystym języku, a Ty nie ponosisz kosztów tłumaczenia tekstu oferty Twojej firmy!
Platforma działa jak system rezerwujący, składający się z kilku etapów:

  • Klient wybiera interesującą go atrakcję, zapoznaje się z krótką ofertą, po czym może zarezerwować w wirtualnym kalendarzu odpowiadający mu termin wizyty.
  • Jako host, czyli przyjmujący rezerwację, otrzymujesz powiadomienie o nowej rezerwacji. Możesz ją sprawdzić na swoim wirtualnym koncie.
  • Klient, rezerwując Twoją usługę, opłaci ją przez platformę GetYourGuide i otrzymuje wirtualny kupon, który będzie mógł zrealizować wyłącznie w Twojej firmie. Dzięki temu będziesz mógł szybciej i bezgotówkowo przyjąć klienta.

Jakie usługi mogę oferować?

Platforma GetYourGuide współpracuje z miejscami z branży rozrywkowej, gastronomicznej, a także z agencjami eventowymi, czy przewodnikami turystycznymi. Ogłoszenie będzie aktywne, jeżeli Twoja oferta będzie atrakcyjna i dostępna dla klientów portalu.

Dlaczego taki rodzaj usług zyskuje na popularności?

Coraz więcej turystów korzysta z mobilnych możliwości rezerwacji atrakcji. Decydują się na taką formę, ponieważ:

  • niemal natychmiast otrzymują potwierdzenie przyjęcia rezerwacji,
  • otrzymują niezbędne informacje o konkretnej atrakcji lub ofercie wybranego miejsca znajdują się na jednej strony internetowej,
  • w razie odwołania lub przełożenia daty rezerwacji nie są narażeni na dodatkowe koszty (w przypadku GetYourGuide anulowanie jest darmowe),
  • czują się bezpieczniej, płacąc i rezerwując miejsce na stronie znanej tysiącom użytkowników.

Ogromną zaletą jest możliwość opublikowania i przeczytania opinii na temat odwiedzonego miejsca, a także mapa odsyłająca do funkcji GPS na telefonie.

Wchodzę w to!

Jeżeli chcesz, aby oferta Twojej firmy znalazła się na platformie GetYourGuide, skontaktuj się z Nami! Na początku pomożemy Ci zarejestrować się jako supplier, czyli dostawca (usługodawca). Formularz rejestracyjny będzie wymagał podania najważniejszych informacji na temat Twojej firmy i sprzedawanych przez Ciebie produktów. Po rejestracji będziemy uzupełniać ofertę o dodatkowe informacje, takie jak godziny otwarcia lub możliwe godziny rezerwacji oraz obowiązujące ceny. Formularz wypełniamy w języku angielskim. Dzięki naszemu doświadczeniu stworzymy atrakcyjną wizytówkę Twojej firmy, która zachęci turystów do skorzystania z Twoich usług.

skontaktuj się z nami!