15 Kwietnia 2021

Stwórz z nami swoją Markę Osobistą

Określenie self brandingu często kojarzy się nam z blogerami, influencerami, coachami, czy aktorami. Coraz częściej o marce osobistej mówi się w aspekcie osób ze świata biznesu, których popularność znacząco wpłynęła na rozwój ich kariery zawodowej. Jak tego dokonali?
Dowiedz się, w jaki sposób możemy zbudować Twoją markę w sieci i pomóc rozwinąć skrzydła w biznesie.

Czym jest marka osobista?

Zbudowanie silnej marki osobistej jest fundamentem kariery zawodowej. Jeżeli chcesz efektywnie rozwijać sieć kontaktów zawodowych, awansować na wyższe stanowisko, czy pozyskiwać nowych klientów, rozpocznij od self brandingu.

Według Jeffa Bezosa (założyciela Amazon.com) marka osobista, jest tym co ludzie o tobie mówią, kiedy nie ma Cię w pokoju. Oznacza to, że za Twoją marką stoją ludzkie wyobrażenia i przekonania na Twój temat. Aby stworzyć silną i autentyczną markę osobistą należy wykreować swój wizerunek, bazując na tych cechach, które są powszechnie uznawane za profesjonalne. Jak to zrobić?

Jak zbudować swoją markę?

Napisz do nas! Lata doświadczeń pozwoliły nam zgromadzić niezbędny know-how, który oddamy w Twoje ręce. Pomożemy Ci stworzyć atrakcyjną stronę internetową, która będzie zawierać cenne informacje i / lub landing page, który będzie przekierowywał do Twoich produktów. Abyś mógł cieszyć się popularnością w sieci, potrzebna jest odpowiednia strategia marketingowa. Nasza agencja poprowadzi Twoją kampanię marketingową na Google Ads, a także przeprowadzi Cię przez marketing na mediach społecznościowych. Pomożemy Ci dotrzeć do odbiorców i publikować dla nich odpowiednie treści. Bazując na naszym doświadczeniu, na początku Twojej drogi do zbudowania własnej marki, poprosimy Cię o odpowiedź na kluczowe pytania:

  • Do kogo chcesz dotrzeć?
  • Co oferujesz?
  • Z jaką konkurencją musisz się zmierzyć?

Rozpisanie wszystkich mocnych i słabych stron pozwala na rzetelną analizę wyróżniających Cię cech i udoskonalenie kreacji, którą chcesz wytworzyć. Ten etap jest kluczowy w zbudowaniu solidnego fundamentu personal brandingu.

Należy pamiętać, że marka osobista odpowiada za Twój wizerunek, na który składają się: charakter, osobowość, charyzma, czy nawet postawa i sposób poruszania się. Te indywidualne cechy możemy uwypuklić za pomocą ciekawych anegdot i opowieści, które się wiążą bezpośrednio z Twoją osobą. Chcesz zbudować swoją markę osobistą?

Działajmy!

Skontaktuj się z nami, by rozpocząć tworzenie Twojego wizerunku w sieci. Umówimy się na spotkanie, podczas którego opowiesz nam o swoich celach, zapoznasz się z naszym portfolio i uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Po określeniu graficznego i merytorycznego aspektu przedstawienia Twojego wizerunku rozpoczniemy tworzenie profesjonalnych profili, które pomogą Ci w zrealizowaniu planów związanych z profesjonalną ścieżką kariery.